Jesteś tutaj: Start / Aktualności

Przejdź do - Wyniki konkursu plastycznego "Mój ulubiony miś z bajki"!

Wyniki konkursu plastycznego "Mój ulubiony miś z bajki"!

25 listopada 2022 roku w naszym przedszkolu odbyło się uroczyste wręczenie nagród w konkursie plastycznym Mój ulubiony miś z bajki. Konkurs został zorganizowany w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa, do którego przystąpiło nasze przedszkole. Wpłynęło 35 prac konkursowych w tym: 3 z grupy I- Motylki, 7 z grupy II- Misie, 10 z grupy III- Zuchy, 6 w tym dwie odrzucone z powodu niezgodności z tematem z grupy IV- Skrzaty, 9 z grupy V- Krasnoludki. Prace oceniane były w dwóch kategoriach wiekowych 3-4 latki, i 5-6 latki.  Komisja w składzie: Justyna Fic, Renata Jachowska, Ewelina Krzymowska miała bardzo trudne zadanie. Po długich naradach zostali wyłonieni laureaci.

Kategoria wiekowa 3-4 latki

Nagroda specjalna: Gaja Karczewska

I miejsce Hubert Wołoch

I miejsce Aleksander Wiliński

II miejsce Maja Nicewicz

II miejsce Rafał Osiński

III miejsce Natalia Żurawicka

III miejsce Michał Dudek

Kategoria wiekowa 5-6 latki

Nagroda specjalna: Maciej Wołoch

I miejsce Gracjan Krupa

I miejsce Gabriel Krupa

II miejsce Weronika Żelazowska

II miejsce Szymon Ciok

III miejsce Amelia Rytel

III miejsce Tymon Karczewski

Wszystkie dzieci biorące udział w konkursie zostały nagrodzone książeczkami i pamiątkowymi dyplomami. Laureatom Gratulujemy!!!

Wystawa prac konkursowych znajduje się na korytarzu pierwszego piętra przedszkola do 06 grudnia 2022 r.

25 listopada 2022
Ewelina Krzymowska
Przejdź do - Misie i motylki oficjalnie przedszkolakami

Misie i motylki oficjalnie przedszkolakami

Dnia 26.10.2022r. odbyło się uroczyste Pasowanie na Przedszkolaka. Dzieci, które po raz pierwszy w tym roku szkolnym zawitały do naszego przedszkola zaprezentowały się w krótkiej części artystycznej następnie Pani Dyrektor dokonała uroczystego pasowania. Na pamiątkę tego wydarzenia każdy przedszkolak otrzymał dyplom.

24 listopada 2022
Weronika Bednarczyk, Aldona Skup

Czekoladowy autobus

W piątek 18.11.2022r. do naszego przedszkola przyjechał CZEKOLADOWY AUTOBUS. Na ten dzień wszystkie grupy w przedszkolu czekały z niecierpliwością. W wyjątkowym autobusie odbyły się czekoladowe warsztaty. To jedyny taki autobus, który jeździ po całej Polsce. Dzieci ubrane w piękne fartuchy i czapki zapoznały się z historią czekolady, poznały jej różne smaki, tworzyły własne wyroby, ozdabiały je i pięknie pakowały w pudełeczka. Na koniec warsztatów każdy uczestnik dostał dyplom mistrza czekolady i zabrał swoje czekoladowe smakołyki.

24 listopada 2022
Weronika Bednarczyk