Rekrutacja do pierwszej klasy

Szanowni Rodzice!

Rekrutacja do 1 klasy Publicznej Szkoły Podstawowej  w Mokobodach

na rok szkolny 2024/2025

prowadzona będzie wg następującego harmonogramu:

5 luty - 16 luty 2024 - składanie wniosków o przyjęcie do szkół podstawowych ( 1 klasa) wraz z dokumentami potwierdzającymi spełnienie przez kandydata warunków lub kryteriów

19 luty – 23 luty 2024 - weryfikacja przez komisję rekrutacyjną wniosków i dokumentów

26 luty 2024 - podanie do publicznej wiadomości przez komisję rekrutacyjną listy kandydatów przyjętych i kandydatów nieprzyjętych

Druki wniosków będą wydawane i przyjmowane w sekretariacie Zespołu Oświatowego od dnia 5 lutego 2024, druki można również pobrać ze strony internetowej szkoły  https://zomokobody.edupage.org/    w aktualnościach     Rekrutacja     jako załącznik.

Wnioski  dla dzieci, które chodzą do Gminnego Przedszkola w Mokobodach  rodzice  dostaną  od wychowawców, wypełnione wnioski można zwrócić wychowawcom w przedszkolu.