20 maja 2022

W dniu 19.05.2022 w  Gminnym Przedszkolu w Mokobodach odbył się Międzyprzedszkolny Konkurs recytatorski pt. Mistrz rymowanek o zdrowiu. W konkursie wzięło udział 32 dzieci z przedszkoli na terenie Gminy Mokobody. Wiersze zostały zaczerpnięte z publikacji dostępnych w bibliotece. Jury w składzie: Barbara Przesmycka- przewodniczący, Anna Zalewska i Paulina Horabik wyłoniły laureatów w dwóch kategoriach wiekowych: 3-4 latki i 5-6 latki. Wszyscy laureaci zostali nagrodzeni książkami zakupionymi z Projektu Czytelniczego, realizowanego w Gminnym Przedszkolu w Mokobodach. W poszczególnych kategoriach wiekowych nagrodzeni zostali:

3-4 latki

I miejsce- Jakub Michałowski gr. Misie

II miejsce Dawid Soszyński gr. Zuchy

III miejsce Wiktoria Paciorek gr. Misie

5-6 latki

I miejsce- Aleksander Durka gr. Biedronki

II miejsce- Oliwia Wołoch gr. Biedronki

III miejsce- Amelia Rytel, Klaudia Osińska gr. Biedronki

Nagrodę specjalną otrzymała Helena Dmowska z grupy Zuchy.

Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy!

Za przygotowanie konkursu i jego przebieg odpowiedzialne były: Ewa Krupa, Aldona Skup, Ewelina Krzymowska, Weronika Bednarczyk.

Autor: Ewelina Krzymowska, Ewa Krupa

• Powiększ zdjęcie Laureaci