Wyniki rekrutacji!

9 marca 2023

Publiczne Przedszkole w Kielczy - Wyniki rekrutacji

Listy dzieci zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych zostaną wywieszone na drzwiach przedszkola o godz. 14.00.

Rodziców dzieci zakwalifikowanych informujemy o konieczności złożenia Oświadczenia woli przyjęcia dziecka do gminnego Przedszkola w Mokobodach w terminie od 10.03.2024 do dnia 14.03.2023r. Druki można pobrać i złożyć w sekretariacie Zespołu Oświatowego w Mokobodach w godz. 8.00- 15.00.

W związku z dużą ilością dzieci niezakwalifikowanych i brakiem miejsc, informujemy, że rozpoczęły się starania o utworzenie dodatkowej grupy przedszkolnej. Rodzice dzieci z listy Kandydatów niezakwalifikowanych zostaną osobiście poinformowani w przeciągu dwóch miesięcy o możliwości przyjęcia ich dzieci.

Autor: Ewelina Krzymowska, Teresa Zabuska